Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Fatmir Mediu

Mediu: Nuk bie në banalitetin e sharjeve tuaja, nuk paguam asnjë qindarkë për inagurimin e Trump

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu ka sqaruar edhe një herë se prania e tij dhe e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në...

Mediu: Katastrofale për opozitën nëse hyn në zgjedhje të paracaktuara

Për kryetarin e Partisë Republikan, Fatmir Mediu nëse opozita bëhet naive dhe shkon në një proces zgjedhur të paracaktuar dhe me këtë qeveri, kjo...

Fatmir Mediu nxiton dhe rrëzohet te shkallët e PD, Majlinda Bregu ia plas të qeshurës (Video)

Kanë filluar të mos u mbajnë më këmbët nga reforma do të thonë ata që besojnë se drejtësia e re do të sjellë ndëshkimin...

Fatmir Mediu i vetëm, Partia Republikane braktiset nga deputetët

Fatmir Mediu ka mbetur i vetëm brenda Partisë Republikane. Pas zgjedhjeve të 2013-ës, kjo parti kishte 4 deputetë, 3 të zgjedhur nga listat e...

“Vajza e Mediut studionte në SHBA duke paguar 40 mijë $ në vit, ndërsa Mediu merrte vetëm 20 mijë”

Informacionet më të shumta për Gërdecin, sipas gazetarit amerikan Guy Lawson, kanë të bëjnë me ish- ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu. Ja...

Republikanët serbë në Tiranë, kërkojnë falje për krimet e luftës në Kosovë

Sot në selinë qëndrore të Partisë Republikane u pritën nga kryetari i Partisë Rrepublikane të Shqipërisë, zoti Fatmir Mediu, dy delegacione të Partive Republikane...

Lajmet e fundit