Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Fatmir Limaj

Politikani shqiptar kujton bashkëshorten e ndjerë: Ishe gjithmonë aty, në të mirë e në të keq

Kreu i Nismës Socialdemokrate të Kosovës, Famir Limaj, ka kujtuar ditën e sotme bashkëshorten e ndjerë. Me anë të një statusi...

Limaj zbardh takimin me Ramën: Të lëmë anash dallimet! Shqipëria e gatshme të na ndihmojë në çdo proces që mund të kalojë Kosova

Kryetari i Nismës Socialdemokrate të Kosovës, Fatmir Limaj, ka zbardhur takimin me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Është Limaj ai që...

Rinumërimi i votave në Kosovë, Limaj: E kemi kaluar pragun zgjedhor, NISMA pjesë e Parlamentit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka deklaruar se partia e tij së bashku me partnerët e saj në koalicion, Aleancën Kosova e Re(AKR)...

Djali i Fatmir Limajt së bashku me ministrin të zhytur në luks, mbushin vaskën gjigande me alkool në diskotekë (FOTO)

Djali i kreut të partisë NISMA-s për Kosovën dhe njëherësh zv.kryeministrit në detyrë të Kosovës, Fatmir Limajt, Durim Limaj, shpesh herë është cekur nga...

Zgjedhjet e parakohshme në Kosovë, NISMA e Fatmir Limajt koalicon parazgjedhor me AKR-në e Pacollit

Nisma Socialdemokrate dhe AKR kanë nënshkruar sot në Prishtinë marrëveshjen për të shkuar në koalicion parazgjedhor në zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen...

Zgjedhjet në Kosovë, Haradinaj pret në zyrë Fatmir Limajn, zbulon çfarë diskutuan

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka pritur sot në një takim kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limajn. Sipas mediave në Kosovë,...

Zgjedhjet e parakohshme në Kosovë, Limaj: Nuk pranoj të bëhem kryeministër me 10% të votave

Kryetari i NISMËS Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka bërë me dije arsyen për të cilën nuk do të pranonte të zgjidhej kryeministër i vendit në...

Ilir Meta takon Fatmir Limajn: Më njohu me dakordësinë e arritur dje mes dy qeverive

Kreu i Shtetit Ilir Meta ka zhvilluar një takim me Zv/Kryeministrin e Kosovës, Fatmir Limajn.   Meta thotë se zv.kryeministri e...

Fatmir Limaj thirrje politikanëve në Tiranë: Mos ndërhyni në punët e brendshme të Kosovës

Zëvendëskryeministri kosovar Fatmir Limaj kështë shprehur se Kosova dhe Shqipëria duhet të ruajnë marrëdhënien e mirë miqësore, mirëpo pa ndërhyrë në politikat e brendshme....

Miratohet platforma e dialogut Kosovë-Serbi

Ekipi negociator i Kosovës ka miratuar sot platformën për dialogun me Serbinë, dhe nesër do ta dërgojë në Kuvend. Kjo platformë do të vendosë...

Lajmet e fundit