Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

fatmir kajolli

Banderola e LSI, zbulohet kontrata e qirasë me Fatmir Kajollin në Fier, kush është personazhi që u dha hapësirën për posterin gjigand (FAKSIMILE)

Në 15 prill 2021, Kejdi Mehmetaj dhe Fatmir Kajolli janë paraqitur bashkërisht përballë noteres për të firmosur një kontratë qiraje për vendosjen e banderolës...

“Amnisti dhe dhurata”, vendimet e gjykatave që i rikthyen lirinë dhe pronat biznesmenit shqiptar

I dënuar në Itali me 22 vite burg, Fatmir Kajolli ia doli të shlyejë dënimin në Shqipëri me vetëm dy vjet qëndrim në qeli,...

Arrestohet biznesmeni Fatmir Kajolli i dënuar me 22 vite burg në Itali

Gjykata e Fierit ka firmosur masën “arrest me burg” për biznesmenin nga Fieri, ish-këshillëtar në Bashkinë e qytetit, Fatmir Kajolli. Ai është...

Lajmet e fundit