Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Fatjon Hysenbelliu

Djali i manjatit të medias shqiptare i ‘tërbon’ të gjithë, e nis fundjavën duke ngarë këtë makinë

Biznesmeni i ri, Fatmir Hysenbelliu, djali i manjatit të medias shqiptare Irfan Hysenbelliu, njihet për jetën e tij të luksit. Para...

Xhensila Pere: Ju tregoj për të dashurin e ri biznesmen

Miss-i i “Big Brother”, Xhensila Pere, jo vetëm që ka hedhur pas krahëve lidhjen me Fatjon Hysenbelliun, por ka dy muaj që ka nisur...

Fatjoni i “BB8” harron Xhensilën: Ju rrëfej lidhjen time me modelen shkodrane

Ka përfunduar më në fund ‘telenovela’ e Fatjonit dhe Xhensilës. Çifti është dorëzuar tanimë dhe ka pranuar ndarjen. Por djaloshi nga Skrapari nuk e...

Lajmet e fundit