Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
75 %
2.6kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

fati

Fati i PD-së në LETRAT e Fallxhore Letës: Fiton Basha kundër Berishës, por vitin tjetër mund të iki edhe ky

Fallxhoret që lexojnë letra, filxhan apo edhe shkrijnë plumçe e shumë gjëra të tjera së fundi janë shtuar shumë, por rrallë janë parë që të...

PO LUAJNË POKER ME FATIN E SHQIPËRISË…Alarmi i Konstitucionalistëve dhe kartat mbi tavolinë për çdo institucion (Biseda me pesë juristë)

Ilir Meta me dekretin që paralajmëroi se do të nxjerrë të hënën i ka bërë me dhimbje koke të gjithë. Zgjedhjet u ç’dekretuan, po...

Ruçi mesazh të fortë PD-LSI, u kujton fatin e deputetëve të arrestuar të ‘Vetëvendosjes’

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, u ka dhënë një mesazh të fortë deputetëve të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, të përfshirë në...

Lajmet e fundit