Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

fatbardh kadilli

Fatbardh Kadilli ia thotë në sy Berishës: Jeni viktimë e një skuthi dhe asaj që krijuat për 30 vite

Ish-kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, i ka thënë Sali Berishës se ai është një viktimë e një skuthi, duke iu referuar...

Kadilli e thotë hapur: Populli s’e ka mbështetur PD-në në protesta! Për se do protestojnë, që të vijmë ne në pushtet?!

Ish-kandidati për kryetar i PD-së Fatbardh Kadilli shprehet se Partia Demokratike nuk e ka patur mbështetjen e qytetarëve në protesta. Teksa paralajmëroi opozitën që të...

Java vendimtare për Sali Berishën, Kadilli kërkon “llogari”: E ardhmja e PD nuk duhet të jetë “non grata”, të mos presim vendime surprizë

Demokrati Fatbardh Kadilli shkruan për vendimin që PD duhet të marrë për ish-kreun e saj Sali Berisha, i shpallur "non-grata" nga SHBA. Kjo javë...

U la jashtë Kryesisë së PD, reagon Kadilli: Topi është i imi, penalltin e gjuaj vetë

Ish-kandidati për kreun e PD-së, Fatbardh Kadilli ka reaguar pasi u la jashtë Kryesisë së Partisë Demokratike. Me anë të një postimi në rrjetet sociale,...

“PD ka përmbyllur misionin e saj”, Kadilli i përgjigjet Bushatit: E refuzoj këtë ngut! Është mbyllur vetëm cikli i Berishës dhe Bashës, PD ka...

Tërheqja nga mandati i deputetit e Mark Markut ishte si një “rrufe në qiell të hapur” për Partinë Demokratike, pasi pedagogu hodhi edhe disa...

Bardh Kadilli del hapur kundër Saliut: Berisha është në greminë, vazhdon të përpëlitet, DISHEPUJT e afërt kanë përfituar prej tij, BASHA zgjatim përtac i...

Të “pashmangshëm” e quante dikur miku im Lela, duke iu referuar peshës dhe forcës politike që Berisha kishte akumuluar në vite. Rritja e peshës...

Fatbardh Kadilli: Berisha nuk është i domosdoshëm! Do ketë PD edhe pa të

Reagimi i ambasadores amerikane Yuri Kim që e kërkon Sali Berishën jashtë parlamentit në shtator, ka shkaktuar jo pak reagime mes demokratëve e jo...

“Mbështetësit e Berishës janë bërë anti-amerikanë”, plas mes Tritan Shehut dhe Kadillit: Gënjeshtar dhe provokator i ulët

Tritan Shehu i PD i kthyer përgjigje kolegut të tij Fatbardh Kadilli, i cili sot në një intervistë për News24, tha se mbështetësit e...

Kadilli bën “për 1 lekë” Bashën: Faji i tij që ai dhe Berisha ndodhen në këtë situatë! Lider që fshihet dhe s’i bën ballë...

Fatbardh Kadilli, i cili kandidoi përballë Lulzim Bashës për kryetar partie në muajin qershor, tha se ky i fundit është në një pozicion të...

Kadilli mbështet Yuri Kim për DEKLARATAT ndaj Berishës: Basha është me “shpatulla pas muri”, ka interesin e karriges personale

Fatbardh Kadilli ka reaguar pas deklaratës së ambasadores së SHBA Yuri Kim, e cila nënkuptoi se ish-kreu i PD-së, tashmë i shpallur non-grata, nuk...

Lajmet e fundit