Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

fatbardh kadilli

Fatbardh Kadilli ia thotë Bashës në sy: PD nuk vjen kurrë në pushtet me ty! Ti duhet të dorëhiqesh dhe Berisha nuk duhet lejuar...

Fatbardh Kadili ka mbajtur fjalën e tij në Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike, ku nuk i ka kursyer kritikat e forta ndaj kyedemokratit Lulzim...

Bardh Kadilli shkund Kuvendin e demokratëve: PD nuk ka nevojë për heronj! Nëse zëvendësojmë Bashën me Berishën, mashtrojmë veten (E PLOTË)

Demokrati Fatbardh Kadilli ka lexuar një fjalim të fortë në Kuvendin e Sali Berishës, që po mbahet aktualisht në Tiranë. Ai është shprehur se...

“Do të marr pjesë në të dy Kuvendet e PD-së”, Fatbardh Kadilli: Nuk jam as me Berishën, as me Bashën; s’jemi viktima të liderit

Ish-kandidati për kryetar të PD, Fatbardh Kadilli ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të marrë pjesë në të dy kuvendet e PD-së, në...

Nuk mbështet asnjërin, por Kadilli “ndan mendjen”: Do të shkoj në Kuvendin e 11 Dhjetorit! PD duhet të ketë një lidership të ri dhe...

Prej fillimit të përplasjeve mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës, Fatbardh Kadilli ka deklaruar se nuk mbështet asnjërin prej tyre djhe të dy duhet...

Zgjidhja e Bardh Kadillit: Që të ikë Berisha duhet të ikë Basha! Demokratët do e kuptojnë që ish-kryeministri nuk i sjell dot në fitore

Demokrati Bardh Kadilli thotë se që kriza në PD të zgjidhet, Sali Berisha duhet të ikë bashkë me Lulzim Bashën. Anëtarët e thjeshtë thotë...

“E dinë që jeni të paaftë”, Bardh Kadilli kritika lidershipit të PD: Demokratët nuk ju duan më, lëshoni karriget dhe vazhdoni jetën tuaj

Politikani i djathtë Fatbardh Kadilli thotë se baza nuk është dakord me vendimet e lidershipit të PD, sepse e kanë kuptuar që ata janë...

Miratimi i Eurobondit, Kadilli sulmon opozitën: PD nuk e kundërshtoi! U bëj thirrje deputetëve demokratë të mos u binden udhëheqësve të partisë

Fatbardh Kadilli ka sulmuar opozitën pas miratimit të Eurobondit nga Parlamenti, edhe pse deputetët opozitarë abstenuan. Sipas tij, PD duhet ta kudërshtonte jëtë Eurobond, për...

Fatbardh Kadilli prezanton lëvizjen e re brenda PD, “Iniciativa Demokratike”: Nuk veprojmë me porosi, kemi guximin të përballemi me të keqen

Anëtari i PD Fatbardh Kadilli, ka prezantuar paraditen e sotme një lëvizje të re brenda Partisë Demokratike. "Iniciativa Demokratike" quhet lëvizja e re e...

Kadilli për përplasjen Berisha – Basha: Zihen si dy shoqe dhe nxjerrin të palarat e tyre

Ish-anëtari i Kryesisë së PD-së, Fatbardh Kadilli, ka komentuar përplasjen mes ish-kryeminsitri Sali Berisha dhe kryedemokratit Basha. Kadilli është shprehur se dy “të fortët” e...

Përjashtimi i Berishës, reagon Kadilli: Vendimi i Bashës prej skuthi! Njerëz mos qëndroni spektatorë, të fitojmë sovranitetin

Ish-kandidati për kreun PD-së, Fatbardh Kadilli ka reaguar pas vendimit të kreut të PD, Lulzim Basha për përjashtimin e Sali Berishën nga grupi parlamentar...

Lajmet e fundit