Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

fatbardh kadilli

Kadilli shuan shpresat për marrëveshje: SHBA nuk ka paketë për zgjidhjen e krizës

'Në dijeni time nuk ka një paketë konkrete por konsultime. Zgjidhja e krizës kërkon në radhë të parë një reflektim nga mazhoranca që...

’16 shkurti’, reagon ish-deputeti: Ja si qeveria do tentojë të bllokojë protestën

Pas njoftimit të ARRSH e Policisë së Qarkullimit Rrugorë, mbi punimet në autostradën Tiranë-Durrës, ka reaguar anëtari i Kryesisë së PD-së, Fatbardh Kadilli. ...

Rrahu qytetarin me shkelma, ish deputeti i PD tani tallet me Finon: Më vriste sytë arroganca

“Përshëndes Finon me këngën “si Duka(t) i vogël je”. Sot u luajt një ndeshje për futbollin. Në këtë ndeshje më vriste sytë arrogancën...

Incident në mes të Tiranës, dy zyrtarë të lartë të PD sherr me grushte e shqelma me të moshuarin (VIDEO)

Siç duket edhe nga video e report tv, dy zyrtarë demokratë janë konfliktuar fillimisht verbalisht me qytetarin dhe më pas fizkishit, madje nuk...

Lajmet e fundit