Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
1kmh
0 %
Enj
12 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

fatbardh kadilli

Fatbardh Kadilli shpreh ambicien për kryebashkiak të Tiranës: Besoj do kem dhe mbështetjen e Berishës

Fatbardh Kadilli ka shprehur mbrëmjen e djeshme ambicien për të garuar për kryebashkiak të Tiranës. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Kadilli tha...

Fatbardh Kadilli presimist për PD: Sali Berisha e shikon partinë si vazhdim të projektit të tij! Klubi i miqve nuk kapërcen dot vetëveten

Fatbardh Kadilli, anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së dalë nga Rithemelimi, thotë se ish-kryeministri Sali Berisha ka një projekt individual dhe e sheh partinë...

Kadilli “hakmerret” ndaj Edi Palokës: Ja pse nuk e votova për kryetar të Këshillit Kombëtar të PD

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, sqaroi mbrëmjen e sotme se përse nuk votoi Edi Palokën për kryetar të Këshillit.  Ai ...

“NUK KA GARË”, tërhiqet Fatbardh KADILLI dhe Agron SHEHAJ, NUK KANDIDOJNË për kreun e PD

Agron Shehaj dhe Fatbardh Kadilli nuk do të garojnë për kryetar të Partisë Demokratike. Dy kandidatët potencialë, dhe pjesëmarrës në gara të mëparshme për kreun...

Fatbardh Kadilli: Berisha është pengesë sepse kontrollon partinë, të hapë rrugë për një lidership të ri

Anëtari i Këshillit të PD, Fatbardh Kadilli foli për situatën politike në Partinë Demokratike, duke u shprehur se kjo forcë politike duhet të jetë...

Fatbardh Kadilli: Rikthimi i Berishës është pengesë për PD-në! Nuk mund të prezantosh të njëjtën figurë politike për 30 vjet me radhë

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, ka përsëritur edhe njëherë se ish-kryeministri Sali Berisha duhet të tërhiqet nga PD, pasi është...

Kadilli THIRRJE “live” Berishës nga Kuvendi i PD: Hapi rrugë brezit të ri, je e shkuara!

Fatbardh Kadilli gjatë fjalës së tij në Kuvendin Kombëtar të PD, i ka bërë thirrje ish-kryeministrit Sali Berishës që t’i hapë rrugën një brezi...

Kadilli: Kush pret të bëhet Berisha kryetar partie, humbet kohën! S’ka nevojë të riciklojmë Tritan Shehun, Aldo Bumçin…

Fatbardh Kadilli mendon se nevoja për ta bërë Sali Berishën sërish kryetar të Partisë Demokratike është “kohë e humbur”. Kadilli tregoi edhe tre të metat...

Zbulohet kandidati i parë që do të garojë përballë Berishës për kreun e Partisë Demokratike

Dorëheqja e Lulzim Bashës i ka hapur rrugën zgjedhjeve të reja në Partinë Demokratike. Pas Sali Berishës, i cili e ka deklaruar se do...

Kadilli: S’ka bashkim të PD-së me Bashën dhe Berishën, duhet një kryetar që na rikthen në qeveri

Për Fatbardh Kadillin, Partia Demokratike nuk mund të bashkohet me Lulzim Bashën dhe Sali Berishën, dhe nëse një gjë e tillë ndodh, sipas tij...

Lajmet e fundit