Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

fat

Jeton në një shtëpi me mamin dhe vjehrrën, Blerina Bombaj: Fat i madh për mua

Dietologia Blerina Bombaj është mjaft e lumtur pasi jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi. Këtë fakt e ka zbuluar vetë Blerina përmes...

Përgjimet e Bild, vjen reagimi i parë nga PS: Nuk na shqetëson fati i personave të përfshirë por…

Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja ka reaguar Kryesia e Kuvendit lidhur me publikimin e përgjimeve nga gazeta gjermane Bild. ...

Rezistenca e studentëve, Bushati: Është fat që pas kaq vitesh të kemi një protestë totalisht genuine

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ka komentuar protestën e studentëve në emisionin 'A Show' të Adi Krastës. ...

Shorteu i Telebingo Shqiptare, kjo është bileta fituese e çmimit të madh (Foto)

Është hedhur edhe këtë të dielë shorteu i përjavshëm i Telebingo Shqiptare. Këtë të dielë, 9 dhjetor 2018, është shpallur një...

Shoferi më me fat në botë, kap 236 semaforë jeshil (Video)

Të gjithë drejtuesit e automjeteve stresohen sa herë që kapen në semaforë nga drita e kuqe, aq më tepër kur nxitojnë apo kur semafori...

Lajmet e fundit