Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

fason

Basha takim me biznesin fason: Do ulim taksat, çmimin e energjisë dhe karburantit, do ju ndihmojmë të trajnoni punonjësit tuaj

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me biznesin fason në qytetin e Durrësit. Ai iu ka premtuar atyre se rimëkëmbja...

Fasoni ngre alarmin: Rënia e euros dhe mosrimbursimi i TVSH-së na kanë përkeqësuar skajshëm aktivitetin

Dhoma Kombëtare e Prodhuesve të Veshjeve dhe Këpucëve (DHKPV), si përfaqësuesja e më shumë se 500 sipërmarrësve në fushën e prodhimit të veshjeve dhe...

Helmimi i 24 punonjësve fasone, reagon KSSH: Autoritetet fshehin përgjigjen e analizave, e papranueshme

Konfederata e Sindikatave të Shqipërise ka kërkuar hetim të kushteve të punës dhe pagesës, situatën e respektimit të kontratës së punës dhe zbardhjen...

“Paralizohet” biznesi fason, 100 punonjës dalin në protestë kundër administratorit

Një biznes fason në Shkodër e ka nisur ditën e punës me protestë nga ana e punonjësve. Sipas mediave lokale në qytetin...

Lajmet e fundit