Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

faruk ozer

U arratis drejt Shqipërisë me miliona para, arrestohet bashkëpunëtorja e biznesmenit turk (FOTO)

Ditën e sotme është arrestuar bashkëpunëtorja e biznesmenit turk që vodhi miliona para në vendin e tij dhe u arratis drejt Shqipërisë. Rana Azap punonte...

10.000$ kush gjen turkun që mashtroi me 2 mld $, Artan Hoxha: Turqia tha se është njeri që nuk gjendet kollaj, humb mes turmës

Gazetari i kronikës Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja lidhur me kërkimin që po bëhet për kapjen e biznesmenit mashtrues Faruk Ozer. Ky...

“Ish-pushtetarët dhe mafia e Tiranës fshehin turkun e arratisur me miliona dollarë”, mediat në Turqi nxjerrin VIDEON: U ka dhënë ryshfet edhe policëve

Themeluesi i Thodex, Faruk Fatih Özer, që është larguar nga Turqia me miliona dollarë duke mashtruar investitorët është parë për herë në fundit në...

Policia e Kosovës mohon lajmet: Nuk e kemi arrestuar biznesmenin turk Faruk Ozer

Ditën e djeshme disa portale në Kosovë si dhe një portal turk, pretenduan se biznesmeni turk Faruk Ozer që akuzohet për mashtrim me miliona...

I shpallur në kërkim nga Turqia dhe Interpol-i francez, policia shqiptare aksione ‘blic’ për kapjen e biznesmenit që mashtron me Bitcoin; ka përfituar 2...

Policia e Shtetit është vënë në kërkim të biznesmenit turk Faruk Ozer, i cili akuzohet për mashtrime të rënda në vlera të madha parash,...

Lajmet e fundit