Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Faruk Fatih Ozer

Policia turke kthehet “duarbosh”, nuk kap dot biznesmenin e kriptomonedhave dhe largohet nga Shqipëria, Faruk Fatih Ozer “e përpin dheu”

Përfundon pa rezultat operacioni i forcave turke të policisë, të cilat erdhën në Shqipëri për të kapur Faruk Fatih Ozer. Biznesmeni i kriptomonedhave hyri...

U arratis nga Turqia me 2 miliard dollarë kriptomonedha, Prokuroria e Tiranës regjistron procedim penal për turkun Faruk Fatih Ozer

Prokuroria e Tiranës regjistron procedim penal për turkun Faruk Fatih Ozer, i cili është arratisur nga Turqia me afro 2 miliard dollarë kriptomonedha dhe...

Lajmet e fundit