Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

farse

Opozita kërkon emrin e Presidentit, Doda dhe Mediu “kushtëzojnë” Alibeajn: Kandidaturat të jenë tonat, ose të braktisim farsën me PS

Konferenca e Kryetarëve është mbledhur paraditen e kësaj të mërkure për të diskutuar për zgjedhjen e emrave për Presidentin e ri të Republikës. Nga...

Spaho: Nuk do lejojmë një tjetër farsë, në qershor do ketë zgjedhje të lira

“Nuk do lejojmë një tjetër farsë, në qershor do ketë zgjedhje të lira”,- kështu u shpreh  nënkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho teksa theksoi...

Lajmet e fundit