Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

faqa zyrtare

Kryebashkiakut të Gramshit i hakerojnë faqen zyrtare: Janë persona anonim, mos më shkruani në “messenger”

Faqja zyrtare e Kryebashkiakut të Gramshit Klodian Taçe është hakeruar/vjedhur nga persona anonim. Këtë e pohon dhe vetë Taçe, i cili shkruan në një...

Probleme me faqen zyrtare në Facebook, çfarë ndodh nëse shkruani emrin e Edi Ramës

Faqa zyrtare e kryeministrit Edi Rama në rrjetin social Facebook, prej disa minutash nuk është e aksesueshme na platforma desktop. Nuk dihet se çfarë...

Lajmet e fundit