Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

fansat

Denis Dollapi në koma prej 12 vitesh, Noizy flet për sherrin me fansat e Stresit në 2010

Noizy foli për herë të parë mbrëmjen e sotme për një plagosje që ka ndodhur vite më parë, historinë e Denis Dollapit, adoleshentit që...

Tha se vdekja do i vinte “shumë shpejt”, Mike Tyson shokon fansat, fotografohet në aeroport në karrige me rrota

Kohët e fundit ai tronditi fansat duke pretenduar se "data e tij e skadencës" po "vjen shumë shpejt" dhe pamja e Mike Tyson në...

VIDEO/ Braktiset ylli i “Tik-Tok”, ndiqet nga mbi një milionë fansa në rrjet, por askush nuk i shkon në takim

Jo gjithmonë fama e marrë në rrjetet sociale bën që ndjekësit të “çmenden”pas ty dhe të vijnë në takimet që ti planifikon. Ky është rasti...

Dua Lipa e entuziasmuar, ndan me fansat lajmin e bukur (FOTO)

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndarë një lajm të gëzueshëm me fansat e saj. Dua ka bërë...

‘A do e mësosh djalin ta urrejë Serbinë? Almeda Abazi inatoset me fansat (FOTO)

Rreth një muaj më parë ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk Tolgahan u bënë prindër për herë të parë. ...

E ndryshoi menjëherë, ndjekësit ‘kryqëzojnë’ Rudina Magjistarin për ‘gafën’ në rrjetet sociale

Pasditen e sotme moderatorja Rudina Magjistari kishte të ftuar në studio aktoren e Portokallisë Delinda Disha së bashku me djalin e voogël. ...

‘Elvana Gjata heq dorë nga muzika’, Ermal Mamaqi zbulon ARSYEN

Pas suksesit të arritur si aktore në filmin '2 gisht mjaltë' duket se Elvana Gjata ka vendosur të heqë dorë nga profesioni si këngëtare....

Marina Vjollca publikoi FOTON sensuale, fansat kapen pas DETAJIT të çuditshëm

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria. Pak orë...

Uindi Haxhia habit fansat: Me sutjena do e marr jetën në dorë

Motra e Encës, Uindi Haxhia poston shpesh në profilin e saj foto dhe video provokuese. Uindi njihet ndryshe si mjeshtre e...

Gjendja e rënduar e Britney Spears, i dashuri sqaron të gjithë fansat  

I dashuri i Britney Spears, Sam Asghari ka sqaruar të gjithë fansat e ish këngëtares lidhur gjendjen shëndetsore të kësaj të fundit. ...

Lajmet e fundit