Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

familment

‘Me Ramën, krimi dhe oligarkët pasurohen’, Basha nxjerr SHIFRAT pë bizneset e mbyllura

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video me të cilën nge akuza ndaj kryeministrit Edi Rama. Sipas Bashës,...

Lajmet e fundit