Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

familje

Me bashkëshorten dhe vajzën, Endrit Braimllari poston foton familjare nga Shkodra

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari, këtë fundjavë e ka kaluar në Shkodër me familjen e tij. Braimllari ka postuar një...

Haradinaj pajton dy familje në Kosovë: Të falësh është burrëri, nder dhe trimëri. Qofshi faqebardhë!

Ish- kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në pajtimin mes dy familjeve në Kosovë. Për Haradinajn, të falësh është burrëri dhe trimëri. Në...

U bë baba për herë të parë, Klevis Balliu nuk e mban më sekret prezanton partneren, publikon foton e parë familjare

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ditën e sotme u bë baba për herë të parë. Ka qenë vetë Balliu ai i cili përmes një...

Ushtroi dhunë në familje, policia e gjen dhe i vë prangat 34 vjeçarit në Tiranë

Policia ka arrestuar një person në Tiranë, i cili ka ushtruar dhunë në familje. Në pranga ka rënë I. U., 34...

U përplasën me avion, vdesin 4 breza të familjes biznesmene

Hetuesit kanë mbërritur në vendin ku u rrëzua avioni në Dakotën e Jugut dhe mbetën të vdekur 9 anëtarë të një familje biznesmene. ...

Basha në familjen e prekur nga tërmeti në Durrës: Pas propagandës është koha që shteti të veprojë! Propozimi i PD (VIDEO)

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vizituar nga afër një familje të prekur nga tërmeti në Durrës.  Nga pamjet shihet se...

Sherri me 5 të plagosur në Fier, Gjykata cakton masën dhe për personin e tretë (EMRI)

LEXO MË SHUMË:KONFLIKTI MES 2 FAMILJEVE NË FIER, DËNOHET DHE AUTORI I PLAGOSJES ME PISTOLETËN E POLICIT NË SPITAL (EMRI)

Konflikti mes 2 familjeve në Fier, dënohet dhe autori i plagosjes me pistoletën e policit në spital (EMRI)

Gjykata e Fierit la në burg dhe autorin e plagosje se Aleksandër Zhapajt 4 ditë më parë në spitalin e qytetit. ...

U plagos në ambjentet e Spitalit të Fierit, Gjykata cakton masën për njërin prej personave të konfliktit të Levanit (EMRI)

Njëri prej të plagosurve në Levan të Fierit 4 ditë më parë Aleksandër Zhupa ka mësuar masën e dënimit që Gjykata i ka caktuar....

Ditëlindja u kthye në mort, DETAJE të reja nga aksidenti i tmerrshëm në Tiranë (FOTOT)

Publikohen fotot e çiftit që humbi jetën, në aksidentin e rëndë dy ditë më parë në Tiranë. Tre persona të një...

Lajmet e fundit