Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

familjaret

Kryeministri Edi Rama dhe familjarët e të vrarëve në 21 Janar, vendosin lule në bulevard

Kryeministri Edi Rama dhe familjarët e katër protestuesve të vrarë më 21 Janar 2011, kanë vendosur lule në pllakatat përkujtimore në bulevard. Sot, Faik...

Reagojnë për herë të parë familjarët e Luizit dhe vendosin “pikat mbi i”

Përgjatë gjithë këtyre ditëve kryefjala e mediave rozë dhe biseda në çdo tavolinë shqiptari ka qenë konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli. Në gjithë...

Zhduken pa lënë gjurmë dy persona në Gramsh, familjarët kërkojnë ndihmën e policisë

Dy persona nga Gramshi kanë humbur kontaktet me familjarët e tyre. Blutë e Elbasanit bëjnë me dije se familjarët e tyre janë paraqitur në...

Humb 5 vjeçari në Tiranë, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij

Një i mitur pasditen e sotme është denoncuar si i zhdukur nga familjarët. Burime për mediat bëjnë me dijse se 5-vjeçari nga Tirana, Alion...

Gardianët i vjedhin kursimet nga familjarët të burgosurit në Rrogozhinë

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së martës veprimet e punonjësve të Burgut të Rrogozhinës, të cilët kanë vjedhur një ish-të dënuar. Por, megjithëse ngjarja...

Zhduket 34-vjeçari nga Tirana pa lënë asnjë gjurmë, familjarët ngrenë alarmin

Një 34-vjeçar në Tiranë është larguar nga banesa pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se më 22.04.2022, shtetasja V. M., 52 vjeçe, ka kallëzuar...

Familjarët e Musine Kokalarit i dhurojnë Drejtorisë së Arkivave dorëshkrimet origjinale të saj

Familjarët e Musine Kokalarit i dhuruan sot Arkivit Qendror Shtetëror, dorëshkrimet origjinale të saj, ku spikasin mendimet në fushën politike, përmbledhje etnografike dhe shkrime,...

Familjarët në alarm, zhduken tre persona pa lënë gjurmë në Tiranë

Policia e Tiranës ka njoftuar se janë zhdukur tre persona dhe se denoncimi është bërë nga familjarët. Të zhdukur janë dy persona që vuajnë nga...

Tragjedia e Otrantos, flasin familjarët: Kërkojmë nga SPAK zbardhjen e çështjes, janë të përfshirë policë…

Familjarët të cilët anë humbur fëmijët në tragjedinë e Otrantos, para SPAK kërkojnë që të zbardhjet çështja. Një nga familjarët tha se kërkojnë që personat...

Kërkojnë dënim me vdekje për Çalamanin, familjarët e Mateos fillojnë të mbledhin firmat e peticionit në Vlorë

Familjarët e vogëlushit i cili u vra nga Klodian Çalamani në mënyrë makabre kanë filluar të mbledhin firmat për peticionin drejtuar qeverisë, ku kërkojnë...

Lajmet e fundit