Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
0kmh
75 %
Die
12 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

familja

VIDEO prekëse/ Viktima dhe autori ishin shokë, në ceremoninë e varrimit familja i fal gjakun e të birit

Familja nga Kosova ka falur gjakun e 30 vjeçarit Adnan Halimi i cili humbi jetën mbrëmjen e së të mërkurës si pasojë e një...

Balluku: Familja ime ka në kurriz 135 vite burg, gjyshin e gjykon historia

Zv.kryeministrja Belinda Balluku thotë se përmendja e familjarëve është një nga sportet më të ndyra në parlament. Në një intervistë për Euronews Albania, tha...

Habit influenceri, refuzon të flasë me të shtëpisë: S’janë të famshëm, nuk kanë shumë “followers”

Një influencer, i cili pushtoi mediat në 2020 pasi lëpiu një tualet për “sfidën e koronavirusit”, është shprehur se refuzon t’i flasë familjes së...

Në koma prej dy javësh, kërkohet ndihmë për 20 vjeçarin nga Shkodra: Operacioni në tru mund të bëhet vetëm jashtë shtetit

Klevis Gjeluci, një 20 vjeçar nga Shkodra ndodhet prej më shumë se dy javësh në gjendje kome, pas një aksidenti automobilistik që ka pësuar....

Ra pre e agjencisë së rreme, vajza që u shfrytëzua si eskortë “ngec” në Dubai, humb kontaktet me familjen

Një vajzë ka zbuluar si është zhgënjyer nga puna që i ofroi një agjenci në Dubai, e cila shërbente si skemë që shfrytëzonte vajza...

Si rrallëherë Kurti publikon foto me familjen, vogëlushja Lea “rrëmben” vëmendjen

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ditën e sotme së bashkue me bashkëshorten dhe vajzën e tij kanë vizituar veprat e artistëve të cilët do...

Ilir Meta viziton familjen e Azem Hajdarit: Shembulli i tij frymëzon më shumë se kurrë për guxim dhe ndryshim

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, në 24 vjetorin e përkujtimit të vrasjes së Azem Hajdarit, ka vizituar familjen e tij. Ka qenë vetë...

Ervis Martinaj është vrarë? Gazetari: Kam qenë në shtëpinë e tij, familja ka hapur mortin

"Kam qenë në shtëpinë e tij, atje është morti i hapur. Edhe ata e kanë një shpresë, unë uroj ta gjejnë. Por unë mund...

“Në Kurthin e Piter Pan”, Samir Mane flet për jetën private dhe familjen

Biznesmeni dhe filantropi Samir mane ka qenë I ftuar në një emision televiziv në Tv Klan, ku ka bashkëbiseduar me fëmijët. Është hera e...

Familja pretendon keqtrajtimin e reperit, “Cllevio” ka 4 ditë pa bukë, nuk i jepet as mjekim në paraburgimin e Fierit

Familja e reperit Kleviol Ahmetaj, i njohur dhe si "Cllevio", thotë se i riu po keqtrajtohet në paraburgimin e Fierit dhe prej katër ditësh...


Lajmet e fundit