Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

familja nga patosi

FOTO: Ky është Audi i zi që “shoi” familjen në autostradën e Vlorës, nga shpejtësia e madhe ka hapur dhe një gropë në tokë

Mjeti që shikoni në foton e mësipërme, është Audi që shkaktoi aksidentin tragjik mëngjesin e sotëm në autostradën e Vlorës, shkruan newsbomb.al. Të dy...

Lajmet e fundit