Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

familja gushi

Aksidenti ku u shua familja Gushi, DEL EKSPERTIZA, “Audi” ishte me 160 km në orë

Ka dalë ekspertiza e aksidentit tragjik që ndodhi në aksin Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes Gushi. Bëhet me dije se “audi” që...

Aksidenti tragjik me 4 viktima në Vlorë, shefi i policisë jep detaje të reja: E përfshirë edhe një makinë e tretë, ja sa ishte...

Shefi i Sigurisë Rrugore në Policinë e Shtetit, Skënder Ismaili, ka folur mbrëmjen e sotme për aksidentin tragjik në autostradën Fier – Vlorë, ku...

“Jam e lumtur që do takoj nënën dhe gjyshin”, lexohet në protestë ditari i të voglës që vdiq në aksident: Dua që babi të...

Ngjarja e para pak ditëve, ku si pasojë e një aksidenti humbën jetën 4 pjesëtarët e një familje, është një tragjedi e madhe jo...

“Hiqe këmbën nga gazi…”, familjarët dhe qytetarët protestë në Fier për të kujtuar familjen Gushi që u shua në aksident, mesazhet sensibilizuese

Ka nisur këtë pasdite protesta  e paralajmëruar në Fier, në kujtim të familjes Gushi, e cila u shua në  aksidentin e së premtes në...

Shkaktoi aksidentin tragjik me vdekjen e 4 anëtarëve të familjes Gushi, Gjykata e Vlorës merr vendimin për Igli Madanin

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën “arrest me burg” për Igli Madanin që shkaktoi aksidentin tragjik në Levan-Vlorë. Bëhet me dije se vetë Madani nuk...

Ambasadori Kule i revoltuar pas aksidentit në Vlorë: Ka bij e bija të llastuara që paguajnë çdo gjobë, të hiqet patenta përgjithmonë për shpejtësinë

Ambasadori shqiptar në Suedi, Virgjil Kule ka reaguar i revoltuar, pas aksidentit të djeshëm në autostradën Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes...

24 orë nga aksidenti me 4 të vdekur, Rrugorja zbarkon në autostradën e Vlorës: Ndalohet LIVE Mercedesi me 160 km/h, hiqen 30 patenta (FOTO)

30 patenta janë bllokuar nga Policia Rrugore e Vlorës në autostradën Fier-Vlorë, 24 orë pas aksidentit tragjik që u mori jetën anëtarëve të familjes...

Ndërruan jetë dje në aksident, gjyshja përcjell vajzën dhe mbesat në banesën e fundit: O lulet e nënës çfarë më bëtë (Patosi i jep...

Familjarët, të afërm dhe miq të familjes Gushi i kanë dhënë sot lamtumirën e fundit Eduartit, Silvanës, Anastasia dhe Evës; 4 anëtarëve të familjes...

Dje mbyllën sytë përgjithmonë, 4 anëtarët e familjes Gushi përcillen sot për në banesën e fundit

Eduarti, Silvana, Anasatasia dhe Eva Gushi, do të përcillen sot për në banesën e fundit. 4 anëtarët e familjes nga Patosi, mbyllën sytë përgjithmonë...

Aksidenti tragjik në autostradën e Vlorës, eksperti: Audi është futur në korsinë e djathtë, ka goditur makinën tjetër nga mbrapa dhe anësore

Familja Gushi nga Patosi u shua e gjitha dje në një aksident tragjik në autostradën Fier-Vlorë. Një mjet tip Audi A8 i drejtuar nga...

Lajmet e fundit