Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

familja durresake

Lulzim Basha në familjen durrësake: Kërkova ndjesë për legalizimet në 2013 se duhet t’i bënim ne, Rama i premtoi falas dhe nuk i bëri

Kreu i PD Lulzim Basha ka qenë mbrëmjen e djeshme në një familje durrësake, që sipas tij është e zhgënjyer nga Partia Socialiste. Basha...

Lajmet e fundit