Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

falsifikonin testet e covid

Falsifikonin testet e Covid, Prokuroria firmos arrestimin e mjekut të QSUT dhe pronarëve të agjencive të udhëtimit në Tiranë, 10 në pranga

Dhjetër persona kanë rënë në prangat e Policisë pas urdhër-arresteve të kërkuara nga Prokuroria e Tiranës. Është arrestuar një mjek që shërbente në QSUT...

Lajmet e fundit