Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

falsifikim parash

Premtonin viza dhe pasaporta shqiptare për të huajt dhe përfitonin deri në 1500 euro, policia arreston falsifikatorët në Tiranë, 39 vjeçarja “kapo” e grupit...

Një grup falsifikatorësh me banim në Tiranë kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se u premtonin shtetasve të huaj viza dhe pasaporta...

Qytetarët e spiunuan në polici, arrestohet 37-vjeçari i shumëkërkuar për falsifikim parash

Policia e Belshit ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim. Bëhet fjalë për 37-vjeçarin me iniciale R.Z.,i cili...

Kreu i demokratëve në Greqi i drejtohet hapur KAJMAKUT: Kam punuar 21 vjet dhe s’kam ndërruar emër, të ftoj këtu për kafe që të...

Kryetari i Degës së PD-së në Greqi Fatmir Gjoçaj i është drejtuar me letër të hapur kryebashkiakut të Vorës Agim Kajmaku. ...

KAJMAKU nxjerr pasaportën e tij: Kam udhëtuar në Greqi  pa u shpallur kandidat, PD-ja do të gjejë ndonjë ‘Babale’ për mua (POSTIMI I PLOTË)

Kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku publikoi këtë herë pasaportën e tij, me të cilën pretendon se ka bërë hyrje-dalje nga Greqia pa asnjë pengesë...

Lajmet e fundit