Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

fakte te reja

Çështja e Teatrit, paralajmëron PD: Së shpejti, fakte të errëta që lidhin Ramën, Veliajn dhe kompaninë e kullave me botën e krimit

Në ditët në vijim, Partia Demokratike do të publikojë fakte të tjera të rënda të kësaj afere korruptive dhe kriminale, që lidh Edi...

Paralajmëron Basha: Pas pak, fakte të reja…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka njoftuar se do të sjellë “fakte të reja” që tregojnë sesi, sipas tij, Edi Rama po mbron...

Dalin në dritë fakte të tjera tronditëse për administratoren që dhunoi gazetarin e Tv Klan

    NGJARJA  Administratorja e kompanisë për dezinfektimin dhe riciklimin e mbetjeve të rrezikshme spitalore “Euroteam” Mirela Topulli rezultoi pas investigimit se mbetjet...

Lajmet e fundit