Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

Fahri Balliu

Fahri Balliu për protestën e Berishës: Ishte shumë e fuqishme, në vjeshtë do ketë zgjedhje të parakohshme!

Botuesi Fahri Balliu thotë se protesta e mbajtur dje në Tiranë nga Sali Berisha, ishte shumë e fuqishme dhe në vjeshtë do të prodhojë...

Fahri Balliu: Basha po iku në Amerikë do përfundojë në burg, atje ka kushte më të mira se këtu

Botuesi Fahri Balliu ka komentuar mbrëmjen e sotme deklaratën e Lulzim Bashës, pasi ky i fundit i bëri thirrje SPAK të nisë hetimet ndaj...

“Një m*t e kam mizën në kësulë unë”, debati i analistëve Nazarko dhe Balliu për vendimin e Metës

Vendimi i Gjykatës Kushtetuese për të mos shkarkuar nga detyra presidentin Ilir Meta, ka përplasur në debat mbrëmjen e djeshme analistët Shpëtim Nazarko dhe...

Fahri Balliu: Pas dështimit spektakolar, nga Basha do të vijë një marrëzi edhe më spektakolare, ai nuk e ka fituar asnjëherë betejën brenda PD-së

Botuesi Fahri Balliu e ka cilësuar absurde deklaratën e Lulzim Bashës për Sali Berishën, pasi kryedemokrati tha se ish-kryeministri është bërë tub oksigjeni për...

Veliaj i përgjigjet denoncimeve të PD: Databaza zbuloi se Fahri Balliu voton LSI-në, por është një tabelë e manipulueshme

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka deklaruar se databaza e publikuar në disa media, është një tabelë exceli e manipulueshme. I ftuar në...

‘Republika ka qytetarë të përgjegjshëm si Fahri Balliu’, Meta takon në rrugë gazetarin që mban maskën, por vetë nuk e vendos

Presidenti Ilir Meta ka takuar në rrugë gazetarin Fahri Balliu, me të cilin ka bërë edhe një foto të cilën e ka publikuar në...

Gazetari ‘ngre në qiell’ Ilir Metën: Ka mbaruar me të gjitha 10-a, ka marrë edhe medalje ari…

Akuzave të analistit Frrok Çupi për ilir Metën, që e quajti presidentitn të “pakulturuar”, i është përgjigjur gazetari Fahri Balliu. Ai...

“Në kafe me Fahri Balliun”, Blendi Klosi: Ja çfarë më tha Edi Rama

Ministri Blendi Klosi ka reaguar për herë të parë pas lajmit të publikuar në media, ku thuhej se kryeministri kishte bërë për ujë të...

‘Nesër fillon kontrolli i gishtit në administratë’, Fahri Balliu nuk kursen ambasadorin Soreca: Nuk arrin të përgjigjet, s’do dinë ku të futen nesër

Botuesi Fahri Balliu ka komentuar procesin e sotëm të votimit. Sipas Balliut, ky është një proces propagandistik, ndërsa ironizon se nga e hëna në...

Rama habit pogradecarët, nxjerr filxhanin nga xhepi dhe e lexon në fushatë

Ndryshe nga zakonisht kryeministri Edi Rama kishte marrë një filxhan me vete në takimin e fushatës elektorale në Pogradec. Rama nxorri...

Lajmet e fundit