Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

Fadil Vokrri

Deputetja sulmon ashpër në Kuvend Fadil Vokrrin: Zotëri, nuk i ndalon dot shkodranët të vishen kuq e zi

Deputetja e PDIU-së, Mesila Doda ka sulmuar ashpër nga foltorja e Kuvendit, kreun e Federatës Kosovare të Futbollit, Fadil Vokrrin. Doda...

Daçiç përfshin Vokrrin në debatin e OKB-së: Sot është kryetar i FFK, por si lojtar i Beogradit shënonte kundër Vlorës

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA dhe FIFA është bërë pjesë e debatit mes ambasadores së Kosovës në SHBA, Vlora Çitakut dhe ministrit të Jashtëm...

Federata e Kosovës e “peshkon” talentin shqiptar të Barcelonës

Krerët e Federatës së Futbollit të Kosovës janë takuar sot me 16-vjeçarin që luan me klubin e të rinjve të Barcelonës, Labinot Kabashi. ...

Frika për incidente, Fadil Vokrri pritet në aeroportin e Meksikës nga zyrtarë të FIFA-s

Për shkak të frikës se mund të ketë probleme pasi Meksika nuk e ka njohur Kosovën drejtuesit e FIFA-së nuk i kanë lënë asgjë...

Edhe në Prishtinë premtohet stadiumi i ri pas anëtarësimit në UEFA

Në Shqipëri kryeministri Edi Rama premtoi stadiumin e ri kombëtar pas kualifikimit të kuqezinjve në Kampionatin Europian, edhe në Kosovë presidenti Hashim Thaçi ka...

Mustafa niset drejt Hungarisë, të martën votohet për pranimin në UEFA

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka udhëtuar sot drejt Budapestit të Hungarisë, ku të hënën do të takohet kryeministrin Viktor Orban, me të cilin...

Lajmet e fundit