Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Facebook

Dua Lipa e mahnitur nga pushimet në jug, nuk i reziston dot as themeluesi i Facebook: Mbretëresha e Shqipërisë

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë prej vitesh botërore, ka zgjedhur që të pushojë në jug të vendit tonë. Ajo ka ndarë prej...

Meta e nis ditën me boronicat e Tropojës, publikon foton me tas në duar: Mrekulli, çfarë super-antioksidanti

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, mëngjesin e kësaj të mërkure e ka nisur duke ndarë me ndjekësit një foto teksa është duke...

“Prurje të jashtëzakonshme”, Rama poston fotot nga fluksi i turistëve në vendin tonë: Jashtë çdo parashikimi

Kryministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur duke publikuar disa foto nga Porti i Durrësit, ku shihen teksa qindra turistë kanë ardhur...

Për herë të parë, kompania Meta pëson rënie të të ardhurave

Meta, kompania amë e rrjetit social, Facebook, ka pësuar rënie të të ardhurave për herë të parë. Ky fakt shënon epokë të re për Facebook-un,...

Përfundoi mandatin e presidentit, Meta publikon foton krah bashkëshortes dhe fëmijëve: Nga sot familja jonë është më e bashkuar!

Ilir Meta ka reaguar menjëherë pasi mbylli mandatin si presidenti i Republikës së Shqipërisë. Në llogarinë e tij në “Facebook” ish kreu i shtetit...

Meta shijon pushimin e drekës me “miken e ngushtë”, publikon foton: Për energji të reja….

Presidenti Ilir Meta pasditen e sotme ka publikuar një foto me macen e tij, Sashën. Në llogarinë e tij në “facebook” Meta ka publikuar foton...

Abuzimi i grumbulluesve, Braçe tregon bisedën me punëtorin dhe shpjegon: Ja pse bërtas unë

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, sërish ka ngritur zërin në lidhje me tregun e fermerëve dhe dhe rregullat e vendosura nga grumbulluesit që...

“Koha nuk pret më”, Meta: Krimi ka kapërcyer çdo imagjinatë! Vetëm lufta e hapur kundër korrupsionit parandalon falimentimin e Shqipërisë

Presidenti Ilir Meta, ka akuzuar qeverinë duke thënë se krimi ka kapur shtetin. Përmes një postimi në “Facebook”, Meta shkruan se krimi dhe kapja e...

Zbulohen hakerat në Tiranë, vidhnin llogari në rrjetet sociale dhe kërkonin lekë në këmbim (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës në kuadër të finalizimit të operacionit “Hacerks”. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Liridon...

E shkrepur shumë vite më parë, Aurela Basha bëhet nostalgjike, publikon foton e rrallë me të vëllain

Bashkëshortja e ish-kreut të PD-së Lulzim Bashës, Aurela Basha, së fundmi ka ndarë me ndjekësit një foto të shkrepur shumë vite më parë. Në llogarinë...

Lajmet e fundit