Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

fabrike vaksinash

Nga dronët superinteligjentë te ndërtimi i fabrikës për 7 lloje vaksinash, Rama tregon për projektet që bisedoi në Turqi

Kryeministri Edi Rama së bashku me disa ministra të qeverisë ndodhte në Turqi për një vizitë dy ditore.Në një postim në rrjetet sociale ai...

Rama takon biznesmenin turk: Diskutuam për ndërtimin e një fabrike vaksinash në Shqipëri…të shohim

Kryeministri Edi Rama, gjatë vizitës në Turqi është takuar me Canturk Alagöz, biznesmenin e njohur dhe personin që ka në dorë shpërndarjen e vaskinës...

Lajmet e fundit