Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

fabio dushku

Morën peng të riu në makinë dhe dhunuan, Policia shpall në kërkim vëllain e Fabio Dushkut: Erdhi enkas nga Greqia

Daniel Dushku, një nga personat që shfaqet në videon e dhunimit të të riut Kozak Braçi, është shpallur në kërkim nga Policia. Video u...

Si nisi sherri që përfundoi me pengmarrje? Sharjet dhe kërcënimet mes Kozakut dhe Fabio Dushkut

Familjarët e Kozan Braçit, të njohur ndryshe si “Mbreti i Instagramit”, denoncuan ditën e djeshme në polici rrëmbimin e tij nga të afërmit e...

Lajmet e fundit