Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Ezgjedhjet

Krah Gazment Bardhit dhe Flutura Açkës, Basha nga Elbasani: Vazhdojmë betejën deri në fitore!

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me mbështetës të Partisë Demokratike në qytetin e Elbasanit. Basha është shfaqur krah dy deputetëve të ardhshëm...

Lajmet e fundit