Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

expuls

VIDEO/ Rrëfehet Merita Halili: Vuaj nga një sëmundje, 2 ose 3 persona e kanë në Shqipëri

Merita Halali është një ndër këngëtaret më të dashura për shqiptarët. Ndonëse prej shumë vitesh është larg atdheut, Merita është tepër e lidhur me...

E “kryqëzojnë” për orientimin seksual, Dario Doka u “mbyll gojën”shqiptarëve: Edhe Enver Hoxha ishte gay, nuk ja u prish unë Kombin!

Grimieri Dario Doka ka qenë së fundmi i ftuar në “Expuls”, aty ku dhe ka rrëfyer disa të pa thënë për jetën e tij...

Supermashtruesi Ledion Muçaraku THIRRJE Ramës: Piji gjakun këtij populli! Mos bëj gabim të ulësh çmimet

Teksa vendi po përballet me rritje çmimesh, për shkak edhe të luftës që ka nisur në Ukrainë dhe krizëz që ka sjellë kjo në...

Kiçja ka një KËRKESË për Arbana Osmanin: Më merr në Big Brother Vip! Shyqyr Zotit bukuria nuk më mungon

Kiçja është një ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Bëmat e saj nuk kanë fund dhe gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen...

VIDEO/ Serena Sula “çmend” rrjetin, në emisionin live hipën mbi tavolinë dhe bën “twerk”

Serena Sula është një ndër vajzat të cilat komentohet gjerë e gjatë nëpër portale. Skandalet e “mbretëreshës së twerkut” nuk kanë fund dhe me...

E bullizojnë për ngjyrën, kushëriri i Mandi Nishtullës e thotë me plot gojë: Jam krenar që jam gabel, ndryshe….

Geni Nishtulla është një ndër artistët më të rinj që i është shtuar tregun të muzikës shqiptare. Kushëriri i këngëtarit të këngës tallava, Mandi...

Kush do e fitojë? Fituesi i “Big Brother 6” nxjerr emrat e finalistëve

Fituesi i Big Brother 6 Anaid Kaloti është një ndër komentuesit e rregullt e edicionit të ri të këtij formati. Së fundmi i ftuar në...

“Unë nuk jam njeri pa njeri”, pas kërcënimeve Silva i dërgon një mesazh Mandit: Njerëzit e Dafit janë dibranë…

Mandi Nishtulla kohë më parë akuzoi Silva Gunbardhin dhe bashkëshortin e saj, Dafi Dertin me të cilët ka bërë këngën "Të ka lali shpirt",...

“Më thoshin ku**e”, Mandi tha se i vodhi lekët, Silva nxjerr kontratën dhe “shpërthen”në lot: Më kërcënoi

Pak muaj më parë, këngëtari i njohur i muzikës tallava Mandi Nishtulla akuzoi Silva Gunbardhin dhe bashkëshortin e saj Dafi Dertin, se kishin marë...

Çohet për t’i gjuajtur me grusht jetimit nga Shkodra, plas keq sherri në emision (VIDEO)

Një situatë tepër e skiletshme ka ndodhur kësaj here në emisionin “Expuls”. Një debat aspak zakontë ku Ledion Muçaraku dhe Taku, jetimi i PS-së...


Lajmet e fundit