Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

evi kokalari

Parashikimi i Evi Kokalarit: Berisha vjen në krye të PD-së, në vitin 2024 Republikanët marrin pushtetin në SHBA dhe ia heqin “non grata-n”, ai...

Aktivistja shqiptare në SHBA, Evi Kokalari, e cila është pozicionuar në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha. Ka bërë parashikimin e sja se çfarë do...

Evi Kokalari krah ish-kryeministrit: Dua ta shoh Sali Berishën edhe njëherë kryeministër të Shqipërisë, Kongresmenët nuk e kanë idenë kush është Basha

Aktivistja shqiptare në SHBA, Evi Kokalari, ditën e sotme është shfaqur krah Sali Berishës në Foltoren e mbajtur në qytetin e Pogradecit. Në fjalën e...

Habit Evi Kokalari: Kërkoj dëshmi të noterizuara nga njerëz të kërcënuar nga grupi i Bashës me bllokim të vizës për SHBA

Evi Kokalari, aktivistja shqiptaro-amerikane që mbështeti Sali Berishën dhe nismën e tij për të shkarkuar Lulzim Bashën, ngre dyshime të rënda në rrjetet sociale...

Geri Kokalari nxjerr dokumentin: Mora një email kërcënues nga Evi Kokalari, babai i saj në listën CIA të besnikëve të Enverit

Aktivisti i njohur shqiptaro-amerikan Geri Kokalari i ka nisur kryeredaktorit të gazetës DITA, Adrian Thano, një letër të shoqëruar me një dokument të CIA...

Mbështetësit e Berishës akuzojnë Lulzim Bashën: Po organizon protestën në Tiranë, për të “eklipsuar” tubimin sot në Gjirokastër

Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari, e rreshtuar krah ish-kryeministrit Sali Berisha, thotë se protesta sot nuk është në Tiranë. Pasi u shfaq në dy tubime...

Intervista nga SHBA, Geri Kokalari: Saliu, as puçër në b*thën e Trump. Evi Kokalari? Përdorja e Musinesë, turp dhe blasfemi për emrin e familjes...

Një grua e quajtur Evi Kokalari u shfaq në takimet e Sali Berishës, duke dhënë garanci të çuditshme në emër të Donald Trump. Ndoshta...

Në “Foltore” krah Berishës, Evi Kokalari largohet nga Shqipëria: Nuk mund të iki pa falenderuar të gjithë…

Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari e cila në “Foltoret” që ka mbajtur ish kryeministri Sali Berisha është parë në krah të tij, po largohet nga...

Mungon Evi Kokalari? Qindra qytetarë presin Berishën në Shkodër, të pranishëm edhe disa deputetë demokratë

Qindra qytetarë janë mbledhur ditën e sotme në qytetin e Shkodrës për të pritur ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili po zhvillon “Foltoren” e radhës...

“Ish-reporterja e paaftë e ATSH-së”, Frrok Çupi: Një lob idiot grek i ka kërkuar Berishës që të paraqesë Evi Kokalarin si kryetare, në mënyrë...

Analisti Frrok Çupi ka sulmuar aktivisten Evi Kokalari, të cilën e cilëson si një ish-reportere të paaftë të ATSH-së, q ëu largua në SHBA...

Ilir Demalia sulmon Evi Kokalarin: Gënjen dhe manipulon! Nuk ka fuqi që ta çojë çështjen e Bashës në Kongresin Amerikan

Analisti Ilir Demalia ka sulmuar aktivisten Evi Kokalari, pasi u shpreh se ajo gënjen kur thotë se ëhstë mbesa e Musine Kokalarit, apo që...


Lajmet e fundit