Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

evi kokalari

Evi Kokalari “shpërthen” për garën për kreun e FRPD: Keni filluar telefonata me deputetë e biznesmenë, urdhri është të mos ndërhyni

Aktivistja Evi Kokalari shkruan e revoltuar për garën që ka nisur tashmë në Partinë Demokratike për të zgjedhur kryetarin e Forumit Rinor. Ajo thotë...

VIDEO/ Nëse do ishte recepsionist, kuj do t’ja jepte suitën Kokalarit apo Spiropalit? Përgjigjet Belind Këlliçi

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, si rrallë herë në emisionin “Part Time”të Rudina Dembacaj është pozicionuar në rolin e recepsionistit në një hotel. Gjatë...

“U shqetësua se dola më i votuari”,  Belind Këlliçi flet për përplasjen me Kokalarin: Meqë paska prova të rënda le t’i sjellë në gjykatë

Deputeti demokrat Belind Këlliçi ka folur për përplasjen me aktivisten Evi Kokalari. Ai i ka bërë thirrje Kokalarit që të faktojë në gjykatë akuzat...

Evi Kokalari i përgjigjet Këlliçit: Belind më dole në shteg! Më ke dërguar njerëz që më kanë “ngacmuar seksualisht”

Aktivistja Evi Kokalari i përgjigjet deputetit demokrat Belind Këlliçi, në lidhje me padinë që ky i fundit ka bërë sot në Gjykatën e Tiranës...

Belind Këlliçi padit Evi Kokalarin dhe i kërkon 10 milionë lekë: E ka bërë baltë! Paratë do i shpenzoj kokërr më kokërr (DOKUMENTI)

Deputeti demokrat Belind Këlliçi njofton se sot ka paditur për shpifje aktivisten Evi Kokalari, pas sulmeve publike që kjo e fundit ka ndërmarrë ndaj...

“Ju kërkoj të mos e votoni”, gazetari publikon mesazhet e Evi Kokalarit: Turp i madh nëse Belind Këlliçi s’u zgjodh nga lobimi i…(E PLOTË-FOTO)

Gazetari Mentor Kikia ka publikuar një mesazh, ku shihet se Evi Kokalari u kërkon anëtarëve të Këshillit Kombëtar që mos e votojnë Belind Këlliçin...

“Turp t’i vijë Belindit”, PARALAJMËRON Kokalari: Po u prek vota e Shehajt dhe Bylykbashit do të flas me emra, mbiemra dhe fakte  

Aktivistja Evi Kokalari pasi lajmëroi se do të shkëputet nga jeta politike në Shqipëri për të vijuar sërish me jetën e saj në SHBA,...

Evi Kokalari tërhiqet nga angazhimi politik: Puna ime në Shqipëri mbaron këtu, do të rikthehem në Amerikë

Aktivistja Evi Kokalari ditën e sotme ka bërë me dije se do të shkëputet nga jeta politike në Shqipëri duke vijuar me jetën e...

Evi Kokalari: Nuk kam thënë që Sekretari Pompeo do takohej me Berishën

Aktivistja Evi Kokalari përmes një shënimi në llogarinë e saj në rrjetet sociale, thotë se nuk është shprehur se ish-sekretari amerikan Mike Pompeo do...

OOOPS! Kokalari nxjerr pa dashje E-MAILIN që i nisi sekretarit të Pompeos, çfarë i tha për Alibeajn e Tabakun: Kjo foto do dëmtojë shumë...

Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari, e cila i është bashkuar përpjekjeve së ish-kryeministrit Sali Berisha për t’u rikthyer në pushtet, ka zbuluar komunikimin që ka...

Lajmet e fundit