Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Evgjeni Baxho

Kriminologu ngre ALARMIN: Evgjeninë e kanë vrarë! Këto sekte në fillim të ofrojnë kurse anglishteje, bëjnë rituale me kafshë, pastaj…

Profesori i Profilizimit Kriminalistik Ervin Karamuça, thotë se 23 vjeçarja nga Delvina që ka ndërruar jetë disa ditë më parë dhe që në trup...

Iu gjetën shenja okulte në trup, gazetarja ZBULON të tjera mistere brenda shtëpisë së 23-vjeçares: Simbole kishte dhe në letra, madje dhe objekte simbolike...

Gazetarja e njohur e kronikës, Anila Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me ngjarjen e rëndë, të vdekjes së 23-vjeçares nga Delvina, Evgjeni...

Iu gjetën simbole “të çuditshme” në trup, profesori: 23 vjeçarja nga Delvina ka qenë pjesë e një rituali, ka tentuar të dalë nga rrjeti...

Profesori i Profilizimit Kriminalistik Ervin Karamuça, thotë se 23 vjeçarja nga Delvina që ka ndërruar jetë disa ditë më parë dhe që në trup...

E FRIKSHME, publikohen fotot e shenjave të çuditshme që kishte në trup 23-vjeçarja, një e kishte në kurriz që s’mund ta vizatonte vetë

Rrethohet edhe më shumë me mister vdekja e 23-vjeçares Evgjeni Baxho nga Delvina, trupi i së cilës u gjet i pajetë në shtëpi nga...

Iu gjetën në trup shenja me lapustilë, detaje të reja nga vdekja e 23-vjeçares, halla çon në polici një lap top dhe listë emrash,...

Grupi Hetimor pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë ka vendosur të thellojë hetimet lidhur me rastin e vdekjes së 23-vjeçares Evgjeni Baxho. Ajo humbi...

Delvina në zi, infeksioni në dhëmballë i pret jetën në mes 22-vjeçares (EMRI)

Një 22-vjeçare nga Delvina humbi jetën sot në Tiranë, për arsye ende të paqarta plotësisht. Mësohet se Evgjeni Baxho ka humbur jetën në kushte...

Lajmet e fundit