Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

evgjeni bashari

Kryetarja e ILDKPKI bën bilancin në Kuvend: 33 gjoba ndaj zyrtarëve të nivelit të lartë

Kryetarja e Inspektoratit të Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave, ILDKPKI-së, Evgjeni Bashari, ka raportuar bilancin gjatë një viti...

Emërohet kryetarja e re e ILDKPI-së, Kuvendi voton për Evgjeni Basharin

Kuvendi ka votuar për Evgjeni Basharin si kryetarja e re e ILDKPI-së. Bashari u zgjodh me 100 vota në garën kundrejt...

Lajmet e fundit