Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

everest caka

Del FOTO: “Ky është vrarësi i Everest Çakës në Elbasan, vepron me pagesë. Ja gabimi që bëri dhe u zbulua”

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar pak më parë foton e autorit të vrasjes së Everest Çakës në Elbasan, disa ditë më parë. Sipas...

“Hapni derën”, policia blindon lagjen ku u vra Everest Çaka në Elbasan

Disa efektivë të forcave “Shqiponja” kanë zbarkuar në lagjen “Skënderbej” ku u vra Everest Çaka në Elbasan. Një operacion blic është duke u zhvilluar...

U arratis nga Drejtoria e Policisë, flet Mirjan Dedja: Kur vranë Noçen në Spanjë, erdha në Shqipëri. Hetuesit më pyetën ku isha kur vranë...

Mirjan Dedja, ndër personat që u shoqëruan në Polici pas ekzekutimit të Everest Çakës në Elbasan, ka dhënë një intervistë ku tregon për lidhjen...

Reaguan me vonesë pas vrasjes së Everest Çakës? SHÇBA: Nuk ka asnjë hetim për Policinë e Elbasanit! Efektivët kanë vepruar konform procedurave

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit, reagon me lajmin e publikuar dy ditë më parë në media, ku thuhej...

SHÇBA-ja heton Policinë e Elbasanit: Mori njoftim për vrasjen e Everest Çakës, nuk shkoi në vendngjarje, reagoi me vonesë, autorët dolën në Kavajë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit, nis hetimet për Policinë e Elbasanit, pas ekzekutimit mafioz të Everest Çakës në...

Ekzekutimi i Everest Cakës, policia identifikon një nga autorët, dogji makinën e përdorur në atentat dhe priti taksinë në autostradë

Ekzekutimi i Everest Cakës tronditi Elbasanin disa ditë më parë. Si rezultat i hetimeve, Prokuroria dhe policia kanë bërë të mundur të identifikojnë një...

Elbasani në “shtetrrethim”, ngrihen dy postblloqe policie në afërsi të vendit ku u ekzekutua Everest Caka

Forca të shumta policie kanë “pushtuar” Elbasanin pasditen e sotme, teksa mësohet se janë ngritur dy postblloqe në afërsi të vendit ku u ekzekutua...

Gazetarja lëshon “bombën”: Një dëshmitar ka treguar identitetin e vrasësit të Everest Cakajt

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala ka thënë sonte në emisionin “Opinion” se një dëshmitar i ngjarjes së rëndë të Everest Cakajt në Elbasan, ka...

Gazetari BEFASON me deklaratën: Pasi u vra Everest Caka në Elbasan, rreth makinës u mblodhën të rinj që raportonin te shefat e tyre

Gazetari i njohur Ferdinand Dervishi ka befasuar me deklaratën që ka bërë sonte në “Open”, lidhur me ngjarjen e djeshme në Elbasan, ku mbeti...

Dëshmi të FORTA për vrasjen në Elbasan: Kishte informatorë në çdo kryqëzim, qarkullonte një motor me “tipa muskulozë” dhe…

Mbrëmë pas vrasjes së bujshme në lagjen “Skënderbej” në Elbasan në qytet zbaroi RENEA dhe u shoqëruan deri në 25 persona. Ata dhe të...

Lajmet e fundit