Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

eva murati

Nuk i rezistoi dot ofertës, Eva Murati zbulon programin televiziv ku mund ta shohim

Eva Murati ka zbuluar se së shpejti do e shohim në një program televiziv në Itali. Bukuroshja ka rrëfyer në “Pushime on Top” se gjërat...

“Janë milingona”, Eva Murati ka një mesazh për të gjithë kolegët që e sulmojnë: Nuk ekzistojnë fare…

Eva Murati është një nga prezantueset e sportit më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve jo vetëm me...

A do e lërë Shqipërinë dhe a është në një marrëdhënie me aktorin e njohur turk? Eva Murati i tregon të gjitha

Moderatorja e sportit, Eva Murati po i ngjit hap pas hapi shkallët e suksesit. Vetë Eva më herët bëri të ditur se kishte firmosur...

Italianët të “magjepsur” nga Eva Murati, moderatorja lidh kontratë me markën e famshme

Eva Murati gjatë javëve të fundit ka qenë në vëmendje të mediave shqiptare dhe atyre italiane. Ajo ka qenë e ftuar në emisionin e njohur...

“E kisha të pamundur të isha në program” Eva Murati zbulon arsyen e mungesës së saj në ekran: Trupi im pësoi kolaps….

Ditën e mërkurë mungesa e Eva Muratit në Champions League ka shqetësuar të gjtihë ndjekësit e saj. Mirëpo, për këtë mungesë Eva ka një arsye të...

Eva Murati nuk ka dhënë ende puthjen e parë dhe ka një arsye të fortë për këtë

Eva Muratin përveçse në moderim e kemi parë dhe në role të shumta në kinematografinë shqiptare. E ftuar ditën e sotme në emisionin “Wake Up”,...

Do largohet nga Shqipëria? Eva Murati tërheq vëmendjen e italianëve, firmos dy kontrata të rëndësishme

Pak ditë më parë pjesëmarrja e Eva Muratit në emisionin Italian “Tik Tak” bëri namin në rrjetet sociale. Moderatorja rrëmbeu vëmendjen e të gjithë italianëve...

Eva Murati publikon videon tunduese nga vaska: Kjo është ajo që kisha nevojë

Moderatorja sportive Eva Murati ka publikuar një video në rrjetet sociale, teksa po lahej në vaskë. Ajo është një ndër vajzat...

Moderatorja shqiptare ‘çmend’ mediat greke, fotot e saj bëjnë xhiron e rrjetit (Foto)

Moderatorja Eva Murati është një nga vajzat më të bukura të ekraneve shqiptare, ndërsa fotot e saj kanë bërë xhiron e mediave greke. ...

FOTO/ Më në formë se kurrë, ish e fejuara e djalit të Jozefina Topallit ‘fik’ rrjetin

Champions League ka përfunduar, e tani është koha për pak pushime. Kështu shkruan në një foto të publikur nga pushimet, moderatorja...

Lajmet e fundit