Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

euroviison

“Qëndroni me Ukrainën”/ PREKËSE, fituesit kanë xhiruar klipin e këngës mes rënojave dhe bomardimeve, ja pse nuk e publikuan në Eurovision

Ukraina mbrëmjen e djeshme arriti që të triumfonte në festivalin e Eurovision. Ndonëse shumë kritikë e konsideruan si një “fitore të pamerituar”, për shkak...

“Kënga Ronelës ishte dinjitoze”, Agim Doçi: Alban Ramosaj le të shkojë në Eurovision për Kosovën, jo Shqipërinë

“Eurovision” është një ndër temat më të diskutuara gjëtë ditëve të fundit. Rrjeti ka “shpërthyer” ndaj Ronela Hajatit, ndërkohë artistë të shumtë janë “kthyer”...

Lajmet e fundit