Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Europën Lindore

Vendet baltike mbyllin hapësirën ajrore për avionët rusë; Forcat Mbretërore Britanike dislokohen në Europën Lindore

Lituania është bashkuar me fqinjët e saj baltik, Estoninë dhe Letoninë, në mbylljen e hapësirës së saj ajrore për avionët rusë. Më herët të...

Lajmet e fundit