Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

eurojust

Shkatërrohet rrjeti i trafikut të kokainës në Holandë, bllokohen disa llogari bankare: Paratë e drogës pastroheshin në galeri ari

Autoritetet në Itali, Spanjë dhe Holandë zhvilluan dje një operacion kundër një rrjeti të madh të trafikut të drogës, i cili dyshohet se përdorte...

Kryeprokurori Çela dhe kreu i SPAK Arben Kraja shkojnë në Hagë

Kryeprokurori i Përgjithshëm Olsian Çela dhe shefi i Prokurorisë Speciale Arben Kraja do të jenë sot në Hagë. Dy krerët më të lartë të...

Operacioni i koduar “SHPIRTI”, dalin PAMJET: Policia dhe Antimafia arrestojnë 38 persona në Tiranë dhe Itali, koordinohej nga Eurojust në Holandë

Një operacion i madh që lidhet me luftën kundër drogës, korrupsionit dhe pastrimit të parave është koordinuar nga sektori i Antimafias në Itali dhe...

Lajmet e fundit