Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

eurodeputete

Rama ua thotë në sy eurodeputetëve: Nuk tingëllon mirë kur disa vende të BE diskutojnë të ardhmen e Europës dhe nuk marrin parasysh Ballkanin...

Kryeministri Edi Rama në konferencën “Europa një botë që po ndryshon”, e cila po zhvillohet në Itali, ka akuzuar shtetet anëtare të BE se...

Eurodeputetja e parë shqiptare, Meta uron Arba Kokalarin: I bën të lumtur të gjithë

Presidenti Ilir Meta ka uruar eurodeputeten e parë shqiptare Arba Kokalari. 'Arba Kokalari, shqiptarja e parë eurodeputete, i bën të lumtur...

Meta fton eurodeputetët në presidencë, zbardhet ç’u diskutua mes tyre

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim delegacionin e Parlamentit Evropian që merr pjesë në takimin e 12-të të Komitetit të Stabilizim...

Lajmet e fundit