Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

euro

Denoncimi: Mashtruesi i merr 300 euro për ta punësuar në stallën e kuajve, në Gjermani “zhduket” dhe e le të riun në mes të katër...

Plarent Berxha ka dërguar një video mesazh në redaksinë e “Stop”, me anë të të cilit denoncon shtetasin Mondi Aliaj nga Vlora. Ky i...

Kishte fshehur 17 mijë euro të padeklaruara në xhup, e pëson turku në Kapshticë

Sekuestrohen 17 000 euro të padeklaruara në pikën kufitare të Kapshticës. Policia bën me dijer se gjatë kontrollit të ushtruar në një automjet tip kamion,...

29 vjeçari shqiptar arrestohet bashkë me gruan në Itali, iu sekuestrohen 30 mijë euro dhe një sasi droge

Një 29 vjeçar shqiptar dhe gruaja e tij janë arrestuar nga Policia italiane. Sipas medieve italiane çift akuzohet për trafikim dhe shitje të lëndëve...

Shqiptarit në Kanada i ndrit fati, fiton 1 milion dollarë në lotari

Një shqiptar nuk u ka besuar syve, ku ka parë se ka fituar 1 milionë dollarë në lotarinë “Lotto Max”. Babai i tre fëmijëve, Gazmen...

Fshehu në furgon mbi 16 mijë euro të padeklaruara, procedohet vlonjati që u kap në Durrës

Një 48 vjeçar është proceduar  penalisht, pasi fshehu 16.670 euro në furgonin që drejtonte, me qëllim mosdeklarimin e tyre në portin e Durrësit. Gjatë kontrollit,...

VIDEO/ E mbuluar e gjitha me euro, Rovena Stefa i “mbyll gojën” ndjekësve: Kush tha që Rovi s’ka pare?

Këngëtarja Rovena Stefa është një ndër artistet e cila i ka rezituar viteve dhe tregut muzikor. Ndonëse, nuk është mjaft aktive me projekte të...

Zbardhet vrasja e shqiptarit në Greqi, tre autorët e dhunuan për vdekje dhe i morën 10 mijë eurot që kishte me vete

Policia greke ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Kyparisia, ku u gjet i vrarë dhe i groposur një 31-vjeçar shqiptar. Mediat greke bëjnë me dije...

VIDEO/ Emigranti në Gjermani i hedh Labinot Tahirit mijëra euro në skenë, këngëtari i mbledh dhe ia dorëzon: Lodhja e gurbetqarit është…

1500 euro i ka hedhur ngë emigrant në skenë këngëtarit Labinot Tahiri, i cili ishte duke performuar në një lokal në Gjermani. Tahiri ka publikuar...

U kap në Portin e Durrësit me 25 mijë euro, flet shoferi: S’janë para kriminale, ika në Milano për të blerë furgon, por s’më...

Është zbardhur dëshmia e 32-vjeçarit Arnold Shahu, të cilët në furgon iu gjetën mijëra euro të padeklaruara në portin e Durrësit. Bëhet me dije se...

Arrestohet drejtuesi i furgonit, iu gjetën 25 mijë euro të padeklaruara në Portin e Durrësit

Është arresruar drejtuesi i furgonit  ku u gjetën mijëra euro të padeklaruara në furgonin e tij që vinte nga Italian në Portin e Durrësit. Bëhet...


Lajmet e fundit