Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Eugen Bitraj

Degjeneron në sharje e fyerje gjyqi për vrasjen e Marvi Mihalit, babai i Eugent Bitrajt: Kërkojnë 340 mln lekë dëmshpërblim, gënjejnë

Ka degjeneruar në sharje e fyerje mes palëve gjyqi për vrasjen e Marvi Mihalit. Tom Bitraj, babai i Eguent Bitrajt, ky...

Vrasja e Marvi Mihalit, Prokuroria jep PRETENCËN për autorët

Prokuroria e Tiranës jep pretencën për autorët e vrasjes së Marvi Mihalit. Prokuroria ka kërkuar 24 vite burg për Dejvi Bitrajn,...

Shpërthen në lot para kamerave babai i autorit që masakroi me thikë Marvinin: Na duhet një ndërmjetës!

ROBERT BITRAJ DHE VËLLAI BINJAK PRANË GJYKATËS SË TIRANËS

“Brez kur*ë, ç’ka*in bëj ende në këtë vend? Djali iku pa dalë akoma në jetë, familja u shua…”, shpërthen këngëtari pas ngjarjes së...

Të gjithë personat që rrahën dhe më pas i morën jetën të riut janë vënë në pranga nga policia, dhe akuzohen për vrasje,...

Lajmet e fundit