Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

etilda gjonaj

Veliaj prezanton ministren Gjonaj në Njësinë 7: Aktet korruptive, si privatizimi i kompleksit ‘Partizani’, në duart e drejtësisë së re

Drejtuesi politik i PS në qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, prezantoi kandidaturën e ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj në Njësinë 7, e cila drejtoi...

Gjonaj mbledh gjithë drejtorët e burgjeve, jep porositë; Lejet e veçanta për të burgosurit të ndaluara rreptësisht

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka mbledhur sot në një takim urgjent drejtorët e burhjeve dhe IEVP-ja të sitemit të burgjeve në vend. Bëhet me...

Etilda Gjonaj dhe vajzat e FRESSH fitojnë mbi djemtë në volejboll, tek Njësia 7 nuk bëhet vetëm politikë

Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj jemi mësuar ta shohim teksa artikulon vendosmëri për realizimin e plotë të Reformës në Drejtësi. Ndërsa sot nën petkun...

Saimir Sulës i hoqën zemrën në spital, ministrja Gjonaj i kërkon llogari homologut spanjoll

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka zhvilluar një takim online me Ministrin e Drejtësisë të Spanjës, Juan Carlos Campo Moreno. Ajo...

Ndërtimet pa leje, Gjonaj kërkon forcimin e ligjeve ndaj tyre: Janë një problem për shoqërinë shqiptare

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ka kërkuar në Kuvend forcimin e politikave penale ndaj ndërtimeve pa leje. Gjatë fjalës së saj...

Manipulonte provat për të dënuarit, Gjonaj firmos pezullimin nga detyra të shefes së Shërbimit të Provës në Laç, u zbulua nga të infiltruarit

Shefja e shërbimit të Provës në Laç, Lindita Lelçaj është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet për korrupsion. Sipas informacioneve për...

Vendi në krizë nga pandemia, ministrja Gjonaj tender luksi: Duhen karrige rrotulluese për drejtora, me lëkurë origjinale natyrale… (DOKUMENTI)

Shqipëria ndodhet në një situatë jo të mirë, si ekonomike, po ashtu dhe politike e shëndetësore. Pandemia ka ndikuar në këtë trinom, i cili...

‘Brenda vitit zgjidhen hetuesit e BKH’, Gjonaj: Vettingu do kalojë para në sitë kandidatët e Gjykatës së Lartë

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, gjatë mbledhjes së Këshillit të Integrimit, ka deklaruar se brenda vitit do të zgjidhen të gjithë hetuesit e Byrosë...

Etilda Gjonaj takon ministrin e Drejtësisë së Kosovës, Shqipëria gati të ndihmojë me ekspertë për Reformën në Drejtësi

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka takuar ditën e sotme homologun e saj koosvar, Selim Selimin, në kuadër të vizitës së tij zyrtare në...

Lufta kundër krimit/ Gjonaj jep rekomandimet: Detyrim ndaj shqiptarëve dhe një nga pikat për të hyrë në BE

Ditën e sotme është mbajtur një takim online në kuadër të luftës kundër kriminalitetit për vitin 2020. Në mbledhje ishin të...

Lajmet e fundit