Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

ethereum

Kriptomonedhat në rënie të lirë

Për herë të parë nga korriku i vitit të kaluar, Bitcoin ka rënë poshtë 30 mijë dollarë, dhe sot vlen më pak se gjysma...

India planifikon të ndalojë të gjitha kriptomonedhat

India mund të bëhet shteti i radhës, pas Kinës, që të shpallë të jashtëligjshme të gjitha kriptomonedhat, sipas një projekt-ligji të ri të paraqitur...

Tjetër goditje për kriptomonedhat, Kina i shpall plotësisht të paligjshme

Agjencitë qeveritare kineze përfshirë rregullatorin e letrave me vlerë të vendit dhe Bankën Popullore të Kinës (PBOC) thanë në një deklaratë të Premten se...

Kreu i Bankës së Anglisë: Kush ka investuar në kriptomonedha, do t’i humbasë të gjtha paratë

Guvernatori i Bankës së Anglisë thotë se kriptomonedhat nuk kanë asnjë vlerë të perceptuar dhe se njerëzit që investojnë në to duhet të jenë...

PayPal pranon pagesat me kriptomonedha në SHBA

Nga dita e sotme aplikacioni i transfertave të parave dhe pagesave, PayPal pritet të lejojë konsumatorët amerikanë të përdorin kriptovalutat për kryerjen e veprimeve...

Monedhat virtuale po tronditen, humbje të mëdha: Ja zhvillimet e fundit

Paratë virtuale si Bitcoin, Ethereum, Ripple dhe Litecoin po pësojnë rënie të drastike që prej ditës së hënë duke humbur më shumë se 166...

Lajmet e fundit