Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Estrada shqiptare

Estrada shqiptare që lë pas edhe Jennifer Lopez & Co me klikime

Vera erdhi dhe bashkë me të dhe “hitet” e këngëtarëve shqiptarë të cilët vetëm në pak orë bëjnë “namin” me klikime në “YouTube”. Sa hap...

Lajmet e fundit