Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

eskorta

“Kërkohen stjuardese me 2 mijë euro rroga”, si agjencitë shqiptare fusin në kurth vajzat e i çojnë eskorta në Dubai

Një vajzë e re shqiptare ka treguar sesi ështëë gënjyer nga një reklamë për punësim dhe si përfunoi eskortë në Dubai. Ajo ka treguar se...

200 deri në 1000 euro, vajzat nga Ukraina dhe Rusia ofronin shërbime seksuale në Tiranë, vinin si turiste punonin eskorta

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu shtatë shtetaset e huaja të cilat u arrestuan disa ditë më parë si pjesë e një grupi...

Brazilianet dhe kolumbianet që ofronin shërbime seksuale në Tiranë: Erdhëm me dëshirën tonë, ja si i gjenim klientët

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu shtatë shtetaset e huaja të cilat u arrestuan disa ditë më parë si pjesë e një grupi...

Arrestohen eskortat e huaja në Tiranë, tutorja kolumbiane i reklamonte në internet

Policia e Tiranës ka shkatërruar një rrjet  prostitucioni, duke çuar në pranga 7 vajza të huaja. Sipas njoftimit bëhet me dije se shtetaset e...

KAMERA E FSHEHTË/ Eskortat “pushtojnë” Tiranën: Takova një trafikant të rëndësishëm, më la 700 dollarë bakshish

Finalja e Conference League që do të luhet ditën e mërkurë në “Air Albania Stadium” përveç tifozëve të Romës dhe Fejnordit, ka sjellë edhe...

“Eskorta nga Shqipëria në Dubai”, Xhani Demika zbulon të vërtetën: Nuk e dija që….

Menaxheri i Vip-ave, Xhani Demika, së fundmi ka komentuar një nga ngjarjet më të bujshme gjatë ditëve të fundit, fenomenin e Dubait ‘Porta Potty’. Ai...

“Djemtë bëhen roje në shtëpi bari, ndërsa vajzat eskorta të kriminelëve”, Kryemadhi i përgjigjet Muzhaqit: Po të ishte për t’u marrë me ty… (REPLIKAT)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka replikuar me Ministren e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqin, pasi kjo e fundit dënoi sjelljen e...

Aksidentimi i eskortës së Kurtit, zëdhënësi i Vetëvendosjes: Asgjë për tu shqetësuar, aktivitetet vazhduan sipas agjendës

Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka ka reaguar pas aksidentimit të eskortës së liderit të Vetëvendosjes Albin Kurtit gjatë ardhjes së tij për festimin...

Lirohet ish-deputeti, burg për krerët e PD-së që organizuan sulmin ndaj eskortës së Ramës në Librazhd (EMRAT)

Gjykata e Elbasanti ka vendosur të lë të lirë krerët e Partisë Demokratike që organizuan sulmin ndaj eskortës së kryeministrit Edi Rama në Librazhd....

Basha filmon veten duke shkelur rregullat e qarkullimit me eskortë (Video)

Eskorta e kryetarit të Partisë Demokratike shkel hapur rregullat e qarkullimit ndërkohë që Lulzim Basha e filmon dhe transmeton “live” në Facebook-un e tij....


Lajmet e fundit