Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

eskorta e rames

Sulmuan eskortën e Ramës në zgjedhjet e 2019, Prokuroria mbyll hetimet për incidentin në Librazhd: Të pandehur kryetarë dhe një ish-deputet i PD (EMRAT-VIDEO)

7 zyrtarë të Partisë Demokratike në Librazhd dhe Prrenjas janë marrë të pandehur nga Prokuroria e Elbasanit, për incidentin e ndodhur dy vite më...

I bllokuan rrugën, Rama: Ishte djali i Faros me shokun e Gridës dhe ca njerëz të lodhur

Kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer batutat nga qyteti i Pogradecit, për ish-deputetët e Partisë Demokratike, të cilët organizuan protesta për t’i bllokuar rrugën....

I sulmuan eskortën, Rama: Burg 1.5 vjet, por më vjen keq për ata. A bëhet burg për prof.Spahon?

Kryeministri Edi Rama ka komentuar vendimin e gjykatës së Elbasanit për të lënë në burg krerët e PD-së në Elbasan dhe Librazhd, të cilën...

Lirohet ish-deputeti, burg për krerët e PD-së që organizuan sulmin ndaj eskortës së Ramës në Librazhd (EMRAT)

Gjykata e Elbasanti ka vendosur të lë të lirë krerët e Partisë Demokratike që organizuan sulmin ndaj eskortës së kryeministrit Edi Rama në Librazhd....

Berisha ALARMON ‘dynjanë’: Vdes bodigardi i Ramës, tjetri rëndë! (Ja si është e VËRTETA)

Ndërkaq, ka ardhur edhe reagimi i Ministrisë së Brendshme që e quan atë që shkruan Berisha, insinuate haluçinante dhe burim dizinformimi. DEKLARATA E...

Rama mban fjalim, demokratët e rrethojnë me protesta në Mallakastër (Foto-Video)

Kryeministri Edi Rama është përballur me një tjetër anti-miting këtë herë në qytetin e Ballshit. Dhjetra protestues opozitarë të drejtuar nga...

Sulmuan eskortën e Ramës, Edmond Spaho: Policia po arreston aktivistët e PD

LEXO EDHE: DEL VIDEO: SI U SULMUA ESKORTA E RAMËS NË LIBRAZHD. GADRISTI SHPËTON PËR 'FIJE' NGA MAKINA. PROTESTUESIT QËLLUAN ME...

Del VIDEO: Si u sulmua eskorta e Ramës në Librazhd. Gardisti shpëton për ‘fije’ nga makina. Protestuesit qëlluan me…

Një grup protestuesish, mbështetës të opozitës, i kanë bërë “pritë” eskortës së kryeministrit Edi Rama gjatë vizitës së tij në qytetin e Librazhdit. ...

U aksidentua me eskortën e Ramës, gjykata lë në burg politikanin e ri (Zbardhet dëshmia e 29-vjeçarit)

Gjykata e Korçës ka vendosur të lërë në burg Spiro Naçin, 29-vjeçarin e dyshuar si shkaktar i aksidentit të tre ditëve më parë në...

Spiro Naçi, i ndaluari i policisë për aksidentin me eskortën e Ramës… është politikan! (VIDEO)

Policia ka arrestuar Spiro Naçin, si shkaktar të aksidentit ku u përfshinë katër automjete, dy prej të cilave shoqëronin kryeministrin Rama. ...

Lajmet e fundit